Karatay Adaklık Kurbanlık Hizmeti

Karatay Adaklık Kurbanlık Hizmeti

Türkmenoğlu Besicilik aradığınızda, 7/24 hizmet veren firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Şehirleşmenin getirdiği nedenlerden dolayı, kurban kesimi ve parçalanması işlemlerini, tesislerde yerine getirmek gerekiyor artık. Kesim yeri ve satış yeri gibi sorunları tamamen çözen firmamız, nakliye ve diğer konularda da çözüm önerileri sunmaktadır. Gelin, adaklık kurbanınızı seçin ve vekâleti bize verin. Dakikalar içerisinde kasaplarımız kesim ve paketlemeyi bitirsin. Sağlıklı ortamda adak, akika ve kurban hizmeti veren firmamız, canlı hayvan kesimi ile ilgilenen bütün sektörler için, en iyi tercihi sunmaktadır.Halkımıza sağlıklı  Türkmenoğlu Besicilik hizmeti veren firmamız, aradığınız kaliteyi sunmaktadır.
 

Adaklık kurban nedir? Adaklık kurban, dinimizde ‘ helal olan bir konuda yaptığınız bir duanın gerçekleşmesi ile bunun karşılığında yaptığınız kurban kesim işlemi’dir. Akika ise, çocuğunuzun doğması ile birlikte onun için kurban kesmenizdir. Adaktan sadece fakirler, akikadan ise aile efradı ve fakirler yiyebilir. Dinimizde nezir olarak adlandırılır. Kurban Bayramında kesilen hayvanlar ise, her gücü yetene vaciptir.Kardelen Besi Çiftliği, helal kesim sistemiyle, istediğiniz kurbanı kesmektedir. Kümes hayvanları adak olmaz. Dört ayaklı, inek, koyun ve deve türünden hayvan olması gerekir. Bu konuda bize gelin, gereken hizmeti çarçabuk verelim. Hijyenik ve sağlıklı ortamda kesim işlemi, kasaplar tarafından parçalama ve paketleme, prosedüre göre gerçekleşmektedir. Allah rızası için kan dökmek önemli bir vecibedir. Özellikle Kurban Bayramında kesilen hayvanlar, günahlarınızın affına neden olacaktır. Akika, adak ve kurban dışında, gönlünüzden fakirler için et dağıtmak geçerse, istediğiniz hayvanı kesebilirsiniz. Bunun için en iyi olanakları sizler için seferber ediyoruz.
 

Günümüz et sektöründe, canlı hayvan alıp kesmek, daha karlıdır. Toptan canlı hayvan alım işlemleri için Türkmenoğlu Besicilik irtibata geçebilirsiniz.Türkmenoğlu Besicilik  sizin için en uygun toptan hayvan satım işlemini gerçekleştirebilir. 

Öne Çıkarılanlar

Karatay Kurbanlık Kesimi

Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi usullere uygun adak ve kurbanl

Karatay Adaklık Kurbanlık Hizmeti

Türkmenoğlu Besicilik aradığınızda, 7/24 hizmet veren firmamızla irtibata geçebilirsiniz

Karatay Küçükbaş Hayvan Alım Satımı

Küçükbaş hayvan alım satımı da en az büyükbaş hayvan alım satımı kadar üzerinde durul

Yorumlar