Hakkımızda

Konya ili Karatay ilçesinde siz değerli müşterilerine hizmet sunan Türkmenoğlu Besicilik isimli işletmemiz her zaman müşterilerinin memnun kalacağı şekilde kaliteli, profesyonel ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak bünyemizde bulunan tüm hayvanlarımız düzenli olmak suretiyle sağlık taramalarından geçirilmekte ve bu sayede müşterilerimize sağlıklı bir hizmet sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca bu sağlık taramaları sayesinde hayvanlarımız arasında bulaşıcı hastalıkların oluşması engellenmektedir. İşletme olarak hayvanlarımızın bulunduğu ahırlarımızı düzenli olarak temizlemekteyiz. Bu temizliği sağlayabilmek adına bünyemizde temizlik elemanlarımız bulunmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz kurbanlık hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları müşterilerimize sunmakta ve bu fiyatlar ile müşterilerimizin gönüllerince kurbanlarını kesebilmeleri sağlanmaktadır. İşletme olarak sizlere aynı zamanda kurban kesim hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmeti tecrübeli ve profesyonel kasap elemanlarımız ve teknolojik cihazlarımız ile yapmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hızlı bir hizmet almaları sağlanmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan veteriner hekimlerimizin yaptığı planlamalar sayesinde hayvanlarımızın sağlıklı bir şekilde gelişmeleri ve büyümeleri sağlanmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, tecrübeli, profesyonel ve uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Konya kurbanlık sektöründe hizmet veren işletmemize gelmek suretiyle memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız bir hizmet alma şansı yakalayabilirsiniz. Alacağınız hizmetin uygun fiyatlı olması sayesinde maddi olarak sorun yaşamadan hizmet alabilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Karatay Kurbanlık Kesimi

Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi usullere uygun adak ve kurbanl

Karatay Küçükbaş Hayvan Alım Satımı

Küçükbaş hayvan alım satımı da en az büyükbaş hayvan alım satımı kadar üzerinde durul

Karatay Adaklık Kurbanlık Hizmeti

Türkmenoğlu Besicilik aradığınızda, 7/24 hizmet veren firmamızla irtibata geçebilirsiniz

Yorumlar